toplantı salonu

Düğün Salonu

Ankara’nın kalbi Kızılaya 5 dakikalık mesefada olan düğün salonumuz sizlere deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermetedir. Profesyonel kadrosuyla sizlerin en mutlu gününde  yanınızdadır. 500 kişilik olan düğün salonu kapalı otopark ve vale hizmetiyle sizlere eşssiz bir düğün sunacaktır. Düğün salonumuz şık tasarımı ile sizlerin aklından çıkmayak bir düğün hizmeti sunacaktır.

Kalite ve hizmeti düğün salonu ankara sektöründe en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunmaktayız. Düğün salonumuz zarif detaylar ile süslenmiş olup sizin ve sevdiklerinizin aklından çıkmayacak birgün yataştmak için hizmetinizdedir. Ziyafet düzeninde 450 kokteyl düzeninde 800 kişiye kadar siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan düğün gününüzü hayalinizdeki düğüne çevirmek için herzaman yanınızdadır. Uluslararası şefleri ile tüm dünya ve türkiye mutfağının inanılmaz tadlarını sadece sizin düğününüz için hazırlanmakta olup istediğiniz menüyü önceden tadabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

oto kiralama otel ankara toplantı salonu iç mimarlık ankara